Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Piątka

Nauka - Zabawa - Przyjaźń

Aktualności

 

07 I 2020

Kiermasz WOŚP 2020

Drodzy Rodzice,
 
Święta za pasem a my właśnie zaczęliśmy przygotowania do 28 finału WOŚP. Już po raz kolejny nasza szkoła włącza się w jego organizację. Jak w latach ubiegłych, serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnego uczestnictwa tym wydarzeniu.   W dniach 07 – 10 stycznia w naszej szkole (budynek na Piłsudskiego oraz Kołobrzeskiej) odbędzie się kilkudniowa licytacja różnych wytworów artystycznych, rękodzieła: wykonanych przez „Piątkowe” rodziny.
 
Finał licytacji połączony będzie z kiermaszem „Sercowe słodkości” - Kiermasz ciast i słodkości przygotowany przez  Rodziców z każdej klasy.  
 
Kiermasz ciast odbędzie się w piątek 10 stycznia 2020 roku
 
Zachęcamy do wykonania i przyniesienia zaraz po świętach   (02 - 03 stycznia) własnoręcznie przygotowanych prac takich jak decoupage: pudełka, słoiczki, butelki; malowane obrazki czy obrazy, papierowiklina, ozdoby szydełkowe czy robione na drutach, dekoracje stołu, karmniki, modele ręcznie sklejane, bombki ręcznie malowane lub ozdabiane, pudełeczka na drobiazgi i inne wytwory.
 
 
Zachęcamy Państwa również do upieczenia słodkości (ciasta, babeczki, ciasteczka), które w piątek dzieci będą można nabyć w szkole. Cały dochód z licytacji oraz kiermaszu ciast zostanie wrzucany do puszek WOŚP a wolontariuszami 28 FINAŁU są uczniowie klasy 6a oraz 7a.

Co proponujemy

Partnerzy

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.