Mundurek szkolny

Mundurki szkolne - jednolite stroje są przede wszystkim po to, aby dzieci miały poczucie bezpieczeństwa. Mundurki to ich swoiste identyfikatory, które świadczą o tym, że należą do konkretnej społeczności. Od razu można rozpoznać obcych na terenie szkoły, bo tych mundurków nie mają. Mundurki to bezpieczeństwo, identyfikacja z daną placówką ale także wygoda rodziców.

Mundurki naszych uczniów składają się ze stroju codziennego - wygodna koszulka polo z długim bądź krótkim rękawkiem oraz bluza a także stroju galowego - spódniczka lub spodnie oraz kamizelka.

Administrator Danych, Polityka Prywatności.