Serdecznie zapraszamy do nowego budynku szkoły!

Jest to nowoczesny, oryginalny kompleks edukacyjny, zaprojektowany specjalnie na potrzeby naszej placówki. Jest on zlokalizowany przy ulicy Piłsudskiego 68 w Olsztynie, w sąsiedztwie Parku Naukowo Technologicznego, w cichym i spokojnym położeniu wśród zieleni.

Oprócz nowocześnie wyposażonych i komfortowych sal lekcyjnych i pracowni przedmiotowych na terenie szkoły znajduje się profesjonalnie wyposażona kuchnia, stołówka, świetlica, sala gimnastyczna oraz biblioteka.

Obiekt jest chroniony i monitorowany. Wszystkie zajęcia prowadzone są w nowoczesnych, kompleksowo wyposażonych salach.

Przy szkole znajduje się bezpieczny i dostosowany do wieku dzieci plac zabaw, teren rekreacyjny i boisko.

Urządzając naszą szkołę wychodzimy poza wszelkie stereotypy dotyczące tradycyjnej placówki edukacyjnej.

Wykorzystujemy najnowsze metody nauczania, innowacyjne technologie, stawiamy na indywidualne podejście do ucznia i chcemy wzbudzić w nim jak największą motywację do nauki.

Do tego niezbędne jest odpowiednie otoczenie.

W budynku znajdują się m.in.:

– przestronne, ciekawie zaaranżowane pracownie szkolne wyposażone w sprzęt multimedialny,

– toalety przystosowane do wieku dzieci,

– sala gimnastyczna,

– jadalnia,

– nowoczesne zaplecze gastronomiczne,

– biblioteka,

– gabinet psychologa/logopedy/pedagoga

Niepubliczna Szkoła Podstawowa ”Piątka”

z Oddziałami Dwujęzycznymi

ul.Piłsudskiego 68

Tel.: