Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe organizowane są w zależności od zainteresowań i predyspozycji uczniów.
W ramach czesnego proponujemy między innymi udział w następujących aktywnościach:

ARTYSTYCZNE:

• teatr szkolny: spektakle autorskie,https://piatka.olsztyn.pl/zdjecia/pict0926jpg_1830525879_mini.jpg comiesięczne wyjścia do teatru, udział w festiwalach teatralnych,warsztaty sceniczne,
  • plastyczne koło zainteresowań,
  • muzyczne koło zainteresowań,
  • literackie koło zainteresowań,
  • kulinarne koło zainteresowań
  • taneczne koło zainteresowań

SPORTOWE:

• Codziennie zajęcia z wychowania fizycznego.

Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez specjalistów od wychowania fizycznego, nie przez nauczyciela nauczania zintegrowanego. Wyznajemy zasadę: „Nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednie stroje” dlatego zajęcia sportowe na powietrzu prowadzone są nawet w niepogodę. Zajęcia na boisku czy na placu zabaw hartują uczniów. Są tym bardziej potrzebne, że dzieci dziś nie spędzają wolnego czasu na podwórku.

• basen,
  • tenis,
  • jazda na łyżwach,
  • jazda na nartach,
  • szkolny klub sportowy
  • siatkówka

• koszykówka
  • piłka nożna

NAUKOWE:

• koło matematyczne,
  • koło młodego naukowca,
  • koło informatyczne

NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH

• rozszerzony program języka angielskiego,
  • konwersacje z języka angielskiego w podziale na grupy,
  • gry i zabawy dydaktyczne w języku angielskim,
  • język niemiecki,
  • język rosyjski,
  • język hiszpański

i wiele, wiele innych....

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ I FINANSE

Oferujemy również zajęcia dodatkowe dla wszystkich dzieci z zakresu przedsiębiorczości i finansów. Zajęcia przygotowują dzieci do wejścia na rynek pracy, uczą przedsiębiorczości i poruszania się w świecie finansów. Ucząc poprzez działanie, oferujemy wiele możliwości praktycznego sprawdzenia wiedzy. Staramy się rozwijać umiejętność krytycznego myślenia oraz kształtować aktywny stosunek do życia.

Dla chętnych dzieci proponujemy ponadto za dodatkową odpłatnością: tańce, szachy, judo i szereg innych zajęć.

Administrator Danych, Polityka Prywatności.