Warunki lokalowe.

Szkoła Podstawowa "Piątka" zlokalizowana jest z centrum miasta, w cichym i spokojnym położeniu wśród zieleni.

Obiekt jest chroniony i monitorowany.

Wszystkie zajęcia prowadzone są w nowoczesnych, kompleksowo wyposażonych salach.

Przy szkole znajduje się bezpieczny i dostosowany do wieku dzieci plac zabaw, teren rekreacyjny i miniboisko.

Urządzając naszą szkołę wychodzimy poza wszelkie stereotypy dotyczące tradycyjnej placówki edukacyjnej. Wykorzystujemy najnowsze metody nauczania, innowacyjne technologie, stawiamy na indywidualne podejście do ucznia i chcemy wzbudzić w nim jak największą motywację do nauki. Do tego niezbędne jest odpowiednie otoczenie.

W budynku znajdują się m.in.:

- przestronne, ciekawie zaaranżowane sale szkolne wyposażone w tablice interaktywne,

- toalety przystosowane do wieku dzieci,

- sala gimnastyczna,

- jadalnia

- nowoczesne zaplecze gastronomiczne.

- biblioteka

- gabinet psychologa/logopedy/pedagoga